Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
35kW back-up ricardo generator ricardo diesel generatoren met 63A at box
| Producten: | Zwijgende Ricardo generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormerk: | Weifang Ricardo. |
Watergekoelde FAWDE Genset stille energiegeneratoren met 4-cilinder 6-cilindermotor
| Naam van het product: | Stille stroomgenerator |
|---|---|
| Motormerk: | FAWDE |
| motoroutput: | Maximaal 19 kW tot 385 kW |
47 kVA back-up generator ricardo diesel generatoren met AT & breaker & charger
| Gebruik: | Gebruik van back-ups |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormerk: | RICARDO |
Baudouin-generatoren voor industriële back-up
| Type: | Open / stil / beweegbaar / container stil |
|---|---|
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
| Snelheid: | 1500 rpm / 1800 rpm |
Geluidsdichte 100kVA Deutz-generatoren Deutz-generatoren met DEIF automatische regelaar
| Type: | Stil type |
|---|---|
| Genset Naam: | Deutz Diesel Generator |
| Motor: | Deutz |
Driefasige ISUZU diesel generator stille generator met JX ISUZU dieselmotor
| Type: | Stil, super stil, trailer |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormerk: | JX ISUZU |
6 cilinders Luchtgekoelde dieseldesegenerator 91 kW dieseldesegenerator met luchtgekoelde dieselmotor
| Producten: | met luchtgekoelde dieselgeneratoren |
|---|---|
| Type: | Open type |
| Motormerk: | Beinei |
Luchtgekoelde 70 kW dieselgeneratoren open type generatoren met 6-cilinder dieselmotor met luchtkoeling
| Producten: | met luchtgekoelde dieselgeneratoren |
|---|---|
| Type: | Open type |
| Motormerk: | Beinei |
Ricardo 110kW diesel generator back-up generator met R6105IZLD 6-cilinder motor voor buitengebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Gebruik: | Back-upgebruik |
| Frequentie: | 50 Hz |
Compacte 32kW China Genset Yangdong Diesel Generator Met ATS Voor Noodgebruik
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | Fase 3 |
| Frequentie: | 60 Hz |


