Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
250kVA Cummins Diesel Generatoren 50Hz 220 380V 230 400V
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Kleuren: | RAL Standaardkleuren of op maat |
| Frequentie: | 50 Hz |
60HZ 25KVA 20KW Cummins stille dieselgenerator voor een betrouwbare stroomvoorziening
| Productsoort: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Onderhoud: | Rustig aan. |
| Koelsysteem: | Watergekoeld |
Diesel 150 Kva Cummins Generator 60HZ 220V 240V 440V 460V
| Genset-type: | Stil / superstil type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
Stil 80 kW Cummins Diesel Generatoren 60Hz 220V 100KVA
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
|---|---|
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
60Hz Cummins 3-fase dieselgenerator 25kVA-1500kVA
| Garantie: | 18 Maanden |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
35kVA Cummins Diesel Generatoren 60Hz 220V 127V geluiddicht Stil
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
| Motormerk: | Cummins |
Stil / super stil type Cummins Diesel Generatoren 60Hz 220V Spanning
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Garantie: | 18 Maanden |
60Hz Cummins aangedreven generator 220V 240V 440V 460V met Stamford alternator
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Genset-type: | Stil / superstil type |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
110 kW Silent Cummins Generator Set
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
| Motormerk: | Cummins |
Stil type Cummins Diesel Generatoren 50Hz 60Hz 20kVA-2500kVA
| Opties: | Automatische overdrachtsschakelaar (ATS) |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |


