Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
75kW mobiele trailergenerator Ricardo-generator met aanhangwagen voor gemakkelijke bewegende bediening
| Type: | Mobiele aanhangwagen |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Merken: | RICARDO |
110 kVA mobiele aanhangwagengenerator Ricardo Genset met zware aanhangwagen voor bewegende werking
| Type: | Mobiele aanhangwagen |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Merken: | RICARDO |
100kW mobiele trailer generator Ricardo generator set met twee wielen trailer voor gemakkelijk verplaatsbaar
| Type: | Mobiele aanhangwagen |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Merken: | RICARDO |
Container Silent Type Genset 800kW Weichai Genset met 12 cilinders voor continu gebruik
| Genset-type: | 20ft standaardcontainer stil |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormodel: | 12M26D968E200 |
Silent Weichai Diesel Generator Set 350kW Weichai Genset Met Industriële Grade Muffler
| Genset-type: | Gezwakke |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormodel: | WP13D440E310 |
50kVA 1800rpm Weichai Diesel Generator met geluiddichte Canopy voor buitengebruik
| Genset-type: | Gezwakke |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Motormodel: | WP2.3D58E201 |
108kW Perkins generatorset Perkins generatorset met geluiddichte overkapping voor continue werking
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Versnelling: | 1500 rpm |
| Motormerk: | Perkins. |
80kW mobiele trailergenerator Perkins dieselgeneratoren met wiel voor het slepen van auto's
| Genset-type: | Mobiel & aanhangwagen |
|---|---|
| Versnelling: | 1500 rpm |
| Motormerk: | Perkins. |
50Hz 75kVA SDEC Diesel Generator Genset met 160A ingebouwde AT's voor automatische start
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
Prime 69kVA SDEC-generatoren stille China-generatoren met 160A ATS voor bankback-up-energie
| Type: | Geluidsdicht / Stil |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |


