Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
31kW Isuzu diesel generator stille krachtgenerator aangedreven door JX Isuzu dieselmotor
| Stand-by Genset-vermogen: | I39kVA / 31kW |
|---|---|
| Opties voor uitrusting: | ATS, waterverwarmer, afstandsbediening |
| Uitvoertype: | 3 fase / 4 draad |
36kW JX Isuzu 60Hz stille dieselgenerator aangedreven door JX Isuzu watergekoelde motor
| Alternator: | Brushless type wisselstroomalternator |
|---|---|
| Rate Genset-vermogen: | 45 KVA / 36 KW |
| Motormodel: | JX ISUZU JE493ZLDB-01 |
63kVA JX Isuzu Diesel stille generator 60Hz Met JX Isuzu motor voor continu gebruik
| Alternator: | Brushless type wisselstroomalternator |
|---|---|
| Stand-by Genset-vermogen: | 69 kVA / 50 kW |
| Motormodel: | JX ISUZU JE493ZLDC-01 |
110 kVA Yuchai-generator met een stil dieselgenerator met een alternator van het borstelloze type voor continu gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Frequentie: | 60 Hz |
160 kVA Deutz motorgenerator stil Deutz generatorset met Stamord alternator voor continu gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Spanning: | 220/380V |
| Frequentie: | 50 Hz |
YTO-generatoren van 24 kW, 3-cilinder-generatoren met geluiddicht omheind luifel voor buitengebruik
| Productnaam: | YTO Dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Motormerk: | YTO |
Eenfasige 38kW yangdong-generator met 60Hz-generator met luifel voor noodgebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Productnaam: | Yangdong Diesel Generator |
| Frequentie: | 60 Hz |
280kW Yuchai Power Generator Stil Diesel Genset Met Chinese Diesel Motor 1500rpm
| Genset-type: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
Standby 210kW China Genset Vman Diesel Generator Met Leroy Somer Alternator Voor Noodgebruik
| Type: | Open type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormerk: | VMAN |
Stil type 33kVA Genset Weichai generator met Stamford alternator voor betrouwbare stroom
| Type: | Soundproof |
|---|---|
| Frequency: | 50Hz |
| Voltage: | 220/380V |


