Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
Driefasige 8kW generator geluidsdichte SDEC generator met 3 cilinder motor voor thuisgebruik
| Type: | Silent |
|---|---|
| Product Name: | SDEC Genset |
| Phase No.: | 3P |
Prime 50kVA YTO-generatoren Stil dieselgenerator met Chinese dieselmotor voor thuisgebruik
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Open / Silent / Mobile / Super Silent Type |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Stil gesloten 65kVA Genset YTO Diesel Generator aangedreven door 1500 rpm Diesel Motor
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Open / stil / mobiel / super stil type |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |
1500 rpm 12kW SDEC Genset China Generator met stille afgesloten luifel voor back-up-energiegebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC 1 fase of 3 fase |
| Frequentie: | 50 Hz |
4 cilinder 16 kW generator set stille gesloten generator aangedreven door SDEC motor Voor huur
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC 1 fase of 3 fase |
| Frequentie: | 50 Hz |
Standby 28kW Diesel Genset elektrische generator met 63A ATS ingebouwd voor automatische werking
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC enkelfasige of driefasige |
| Frequentie: | 50 Hz |
Prime 138kVA Generating Set Silent Deutz Generator met AMF Function Controller
| Genset-type: | Stil type |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 72 dB (A) @ 7m |
| Frequentie: | 60 Hz |
3 cilinder 35kVA generator Silent Perkins motor generator met geluiddichte overkapping voor continu gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC fase 3 |
| Frequentie: | 60 Hz |
1800 rpm 20kW Silent Genset Super Silent Weichai Generator Standby Voor commerciële gebouwen
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC 3-fase of 1-fase |
| Frequentie: | 60 Hz |
Weifang Ricardo 63kVA stille diesel generator set met 1500 rpm diesel motor voor noodgebruik
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
| Motormerk: | RICARDO |


