Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
18kW Baudouin motor generator set back-up elektrische Genset met Stamford voor thuisgebruik
| Gebruik: | Reserve |
|---|---|
| Producten: | een stille Baudouin dieselgenerator |
| Versnelling: | 500 rpm |
FAWDE dieselgenerator 41kVA Chinese dieselmotorgenerator met borstelloze alternator
| Merken: | Fawde Diesel Generator |
|---|---|
| Type eenheid: | Stil / Super stil |
| Nominaal vermogen: | 38kVA |
Stil industriële dieselgeneratoren 50kVA FAWDE-generator met Stamford-alternator
| Type: | Stil / Super stil |
|---|---|
| Motormerk: | FAWDE |
| Motormodel: | 4DX22-65D-HMS60W |
Fawde-diëzelgenerator met geluiddichte dakkapel met een geluidsvrije 3-fase generator van 60 kVA
| Producten: | Stille Generatorreeks |
|---|---|
| Gebruik: | Back-upvermogen |
| Motor: | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde systemen als be |
60Hz diesel generator 22kW Chinese dieselmotor generator voor noodgebruik
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Koelmethode: | Watergekoeld |
26 kVA stille dieseldiselgeneratoren 60 Hz-generatoren voor de back-upmarkt
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Type: | Stil / Super stil |
| Spanning: | 480 / 256 / 220 / 208 / 120 / 110V |
60Hz dieselgeneratoren 16kVA Yangdong-generatoren stil type met 18 maanden garantie
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Kleur: | RAL of op maat |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
Stilzwijgende dieselgenerator standby 55kva stilzwijgende generator aangedreven door Yangdong motor
| Producten: | Stille Type Diesel Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
| Spanning: | 440V//415V/400V/380V/230V/220V/110V |
Stemloze generator 50 kW stilstaande dg-set voor noodvoorziening thuis
| Type: | Stom type generator |
|---|---|
| Eerste macht: | 50 kW / 63 kVA |
| Stand-by vermogen: | 55 kW / 69 kVA |
Stil dieselgenerator set 75kVA lage geluidsgenerator met Yangdong motor
| Producten: | stille diesel generatorreeks |
|---|---|
| Type: | Geraffineerd met een laag geluid |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |


