Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
3 fase Cummins generator met open / stil / mobiele generator tot 1500kVA
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen / Meccalte |
| Vermogen: | 20 kVA--1500 kVA |
Cummins generatorset stille generator set 263kVA Industrial Met 6LTAA8.9-G3 Diesel motor Continu gebruik
| Type: | Stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
| Spanning: | 415V/400V/380V/240V/230V/220V/208V/110V |
400 KVA 440 KVA Cummins Diesel Generatoren
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Geluidsniveau: | Laag |
| Startsysteem: | Elektrisch/handboek |
Stand-by Genset 60Hz 50 KVA Cummins Generator met automatische overdracht schakelaar
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
| Genset-type: | Stil / superstil type |
Duurzame Cummins Dg Set Gensets 25KVA 30KVA 45KVA
| Genset-type: | Open / stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
| Spanning: | 380V, 400V, 415V en andere spanning is optioneel |
20KW 24KW 36KW Cummins Diesel Generators Genset Type Open / Stil type
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Genset-type: | Open / stil type |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
60Hz 131kVA Cummins diesel generator open type diesel generator voor noodstroom
| Type eenheid: | Open type |
|---|---|
| Motormerk: | DCEC Cummins |
| motormodel: | 6BTA5.9-G2 |
Primaire vermogen 20kVA 16kW Cummins generator set met Denemarken DEIF controller
| Genset-type: | Open / stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
| Spanning: | 380V, 400V, 415V en andere spanning is optioneel |
138KVA 110KW Diesel Generator Set aangedreven door Cummins motor 6BTAA5.9-G2
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
| Genset-type: | Open / stil type |
Prime 260kW Cummins Generator zet stille diesel generator voor continue stroomvoorziening
| Type: | Geluiddicht type |
|---|---|
| Producten: | Cummins-Diesel Genset |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |


