Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
60Hz 72kW stroomgenerator stil stroomgenerator aangedreven door Cummins motor met geïntegreerde brandstoftank
| Type: | Open / stil type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
50HZ Cummins-Diesel Generators
| Productnamee: | Diesel Generatorreeks |
|---|---|
| Outputtype: | AC drie fase |
| Coolingtype: | waterkoeling |
Standby 176kW diesel generator geluidsdichte generator met Cummins motor voor buitengebruik
| Type: | Geluidsdichte overkapping |
|---|---|
| Koelmethode: | Watergekoeld |
| Frequentie: | 60 Hz |
Elektrische dieselkracht mobiele trailergenerator met Perkins Cummins-motor
| Motormerk: | Cummins / Perkins |
|---|---|
| Frequentie: | 50Hz/60Hz |
| merk controleur: | Smartgen / Deepsea / Deif |
280KW 350KVA Cummins Diesel Generatoren Watergekoeld
| Productsoort: | diesel generators |
|---|---|
| Onderhoud: | Rustig aan. |
| Koelsysteem: | Watergekoeld |
300kW Prime 375kVA Cummins Liquid Cooled Generator met DEIF Controller
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| tariefmacht: | 300 kW / 375 kVA |
| Stand-by vermogen: | 330 kW / 413 kVA |
Cummins 750kW Diesel Generator Open Type Generator Set Voor Fabrieks Noodkracht
| Type: | Open type |
|---|---|
| Stroomvermogen: | 750kw |
| Stanbdy Power: | 825 kW |
60Hz Cummins diesel-aangedreven generator 40kW stille diesel generator met geluidsdichte luifel
| Type: | Stil / geluidsdicht / superstil |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Versnelling: | 1800rpm |
Open frame 48kW Genset Cummins Diesel generator met 8 uur draaiende basis brandstoftank
| Genset-type: | Open type |
|---|---|
| Spanning: | 220/230/240/380/400/415V |
| Frequentie: | 50 Hz |
Cummins 94kVA Generator Set geluidsdichte Diesel Generator 83kW Max Voor continu gebruik
| Genset-type: | Stil type |
|---|---|
| Spanning: | 220/230/240/380/400/415V |
| Frequentie: | 50 Hz |


