Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
Standby 715kVA Cummins Diesel Genset open dieselgenerator voor onderbrekingen
| Producten: | Cummins-Diesel Genset |
|---|---|
| Type: | Open type |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
900kW Cummins motorgeneratorset open dieselgenerator voor continu zwaar gebruik
| Type: | open type diesel generator |
|---|---|
| Modelreeks: | Tecgen Cummins |
| Cummins Power Range: | 16 kW - 1200 kW |
Heavy Duty 1200kW dieselgeneratoren Cummins dieselgeneratoren voor industriële reserve-energie
| Type: | Open type |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Versnelling: | 1500 rpm |
Standby Power 1000KVA Cummins Diesel Generatoren Met Stamford Leroy Somer Alternator
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
|---|---|
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
480v Cummins 200kw Diesel Generator Open Frame Vermogensbereik Van 16kw - 1200kw
| Type: | Open Kader |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Eerste Output: | 250 kW / 200 kW |
Mobiele generator-aanhanger Cummins Diesel Genset 40kW / 50kVA met 2/4 wielen
| Type: | Type aanhangwagen voor mobiele generatoren |
|---|---|
| Wiel: | Twee wielen / Vier wielen |
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
Geluidsdichte 500kVA Cummins Diesel Generator 400kW primaire stroom voor noodstroom
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Motormerk: | Cummins |
208V Cummins Diesel Generatoren
| Productie: | cummins genset |
|---|---|
| Rate Output: | 28 kW / 35 kVA |
| Reserveoutput: | 31 kW /39 kVA |
32kW DCEC geluidsdicht 40 Kva Cummins Generator door Cummins 4BT3.9-G1 Dieselmotor
| Producten: | 32 kW Cummins Genset |
|---|---|
| tariefmacht: | 32KW |
| Stand-by vermogen: | 35 kW |
Industriële Diesel Cummins Generator 880KVA Met Stamford Alternator
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
| Garantie: | 18 Maanden |


