Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
50kVA DCEC Cummins Diesel Generatoren 40kW Prime Silent Type
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Controlesysteem: | AMF/ATS |
| Koelsysteem: | Water |
Zware 20kVA 22kVA Cummins Diesel Generator Set
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
55KW Cummins standby diesel generatoren met elektrische start 50KW voor standby bronnen
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
200kW zware Cummins dieselgeneratoren 275kVA 220kW Prime 250kVA
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
80KVA Diesel Generator Cummins 4BTAA3.9-G11 50Hz Reservemacht 88KVA
| Productnamee: | Cummins-Generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
90kVA Cummins stille dieseldesegenerator 50Hz hoofdvermogen 82kVA 65kW
| Productnamee: | Cummins-Generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
500kVA Cummins stille generator
| Producten: | 400 kW Cummins Genset |
|---|---|
| Genset Prime Power: | 400 kW / 500 kVA |
| Genset Standby Power: | 440 kW / 550 kVA |
280kW stille generatoren Cummins Generator Set laag geluid voor industriële toepassingen
| Rate Output Genset: | 280 kW / 350 kVA |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
| Motormerk: | Cummins |
Cummins 6LTAA9.5-G3 motor stille krachtgenerator voor 3 fase / 4 draad
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Fase: | 3 fase / 4 draad |
| Maximale uitgang Genset: | 303kVA / 242kW |
Open dieselgeneratoren van 60 Hz Cummins 55 kW
| Type: | open type diesel generator |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Beoordeel snelheid: | 1800rpm |


