Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
Cummins 150kW generatorset stil type generator set met borstelloze alternator type
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Snelheid: | 1800rpm |
Cummins 50kVA diesel generator stille generator met een dieselmotor van 1800 tpm
| Genset-type: | Stil type |
|---|---|
| Opties: | Open type, superstil, mobiel type |
| Frequentie: | 60 Hz |
125kVA mobiele trailergenerator Cummins Diesel Genset met aanhangwagen voor getrokken gebruik door auto
| Type: | Mobiele aanhangwagen |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Merken: | Cummins |
Mobiele generator-aanhanger Cummins Diesel Genset 40kW / 50kVA met 2/4 wielen
| Type: | Type aanhangwagen voor mobiele generatoren |
|---|---|
| Wiel: | Twee wielen / Vier wielen |
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
Continu 475kVA QSZ13-G3 Dieselmotor Cummins stille generator voor industrieel gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Motormerk: | Cummins |
Geluidsdichte 500kVA Cummins Diesel Generator 400kW primaire stroom voor noodstroom
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Motormerk: | Cummins |
1800rpm 45kVA generator silent Cummins generator optie met mobiel type voor gemakkelijk te verplaatsen
| Type: | Stil / mobiel type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
Ultra stille Cummins diesel generator 26kW stand-by uitgang met uitgang stopcontact
| Type: | Ultrazwijgend type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| snelheid: | 1800rpm |
Cummins 75kVA generator set stille diesel generator met smartgen HGM6120N controller
| Type: | Open / Stil / Super Stil / Trailer |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Volatge: | 120/127/208/220/230/240/480V |
Geluidsdichte 60 kW elektrische generator Cummins generator set voor commerciële energieopwekking
| Type: | Stil type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |


