Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
50kVA 60kVA 40kW 48kW open frame dieselegeneratoren met Smartgen ATS-controller
| Producten: | Dieselgeneratoren van het open type |
|---|---|
| Motormerk: | DCEC Cummins |
| Alternatormerk: | Overgenomen Stamford. |
Stand-by 231kVA Diesel lage geluidsspanning generator met afstandsbediening Industrial Genset RS485
| Genset-type: | Stil DG Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Fase: | 3 fase / 4 draad |
Elektrische dieselkracht mobiele trailergenerator met Perkins Cummins-motor
| Motormerk: | Cummins / Perkins |
|---|---|
| Frequentie: | 50Hz/60Hz |
| merk controleur: | Smartgen / Deepsea / Deif |
Chinese dieselgenerator 35kW ultra stille industriële dieselgenerator met FAWDE-motor
| Producten: | Industriële Diesel Generator |
|---|---|
| Type: | Stil of zeer stil |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Stil 619kVA Yuchai Diesel Generator met 6 cilinder watergekoelde motor back-up gebruik
| Producten: | YUCHAI-diesel generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
Diesel 27kW Power Genset stille krachtgenerator aangedreven door Baudouin Dieselmotor met luifel
| Producten: | Baudouin-dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Baudouin 80kW stille diesel generator set met 72dba geluidsdichte luifel voor industrieel gebruik
| Type: | Stil type |
|---|---|
| Productnaam: | Baudouin-dieselgenerator |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Openframe Diesel Generator 1250kVA Weichai Diesel Generator Met Borstloze Alternator
| Producten: | weichai Diesel Generator |
|---|---|
| Type Genset: | Open-kader |
| Frequentie: | 50 Hz / 380 V |
1800 rpm 58kW Diesel Electric Generator Yuchai diesel generator met ultra stille luifel
| Type: | Ultra stil |
|---|---|
| Producten: | Yuchai Diesel Electric Generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
3 cilinders 30 kW dieselmotor generator silent YTO generatoren met Leroy Somer alternator
| Productnaam: | YTO Dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Motormerk: | YTO |


