Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
19kW Dieselelektrische generator 4 cilinder Diesel-aangedreven generator met automatische spanningsregeling
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Genset-type: | Dieselgeneratoren van het open type |
| Aantal cilinders: | 4 cilinder |
Open dieselgeneratoren van 60 Hz Cummins 55 kW
| Type: | open type diesel generator |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Beoordeel snelheid: | 1800rpm |
Max 500kVA Cummins stille generator met 800A ATS Box voor automatische werking
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Motormerk: | Cummins |
1800rpm 45kVA generator silent Cummins generator optie met mobiel type voor gemakkelijk te verplaatsen
| Type: | Stil / mobiel type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
32kW DCEC geluidsdicht 40 Kva Cummins Generator door Cummins 4BT3.9-G1 Dieselmotor
| Producten: | 32 kW Cummins Genset |
|---|---|
| tariefmacht: | 32KW |
| Stand-by vermogen: | 35 kW |
Zware 20kVA 22kVA Cummins Diesel Generator Set
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
220kW DG Diesel Generator 300kVA Standby Watergekoelde Diesel Generator Met Digitale Controller
| Aantal cilinders: | 6 cilinder |
|---|---|
| Voltageregelgeving: | AVR |
| Spanningsbereik: | 220-440v |
Cummins 150kW generatorset stil type generator set met borstelloze alternator type
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Snelheid: | 1800rpm |
Cummins 75kVA generator set stille diesel generator met smartgen HGM6120N controller
| Type: | Open / Stil / Super Stil / Trailer |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Volatge: | 120/127/208/220/230/240/480V |
Geluidsdichte zware 100 kW 125 Kva Cummins generator
| Productnamee: | Cummins-Diesel Generatorreeks |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |


