Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
Cummins Diesel Generatoren Cummins Genset Bereik van 21kVA tot 1500kVA
| Producten: | Cummins Diesel Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 220/230/240//380/400/415V |
Continu 475kVA QSZ13-G3 Dieselmotor Cummins stille generator voor industrieel gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Motormerk: | Cummins |
Cummins 190kVA generator stil met onderhoudsvrije batterij
| Producten: | Stille Diesel Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| snelheid: | 1800rpm |
640kW Container stille generator stille Cummins-generator voor noodstroomgebruik bij banken
| Genset Naam: | ISO Container Silent Genset |
|---|---|
| stille luifel: | Standaard 20ft Container Canopy |
| Frequentie: | 50 Hz |
CKD-type Dieselgeneratoren van open type
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Genset Stand-by uitgang: | 60 kW / 80 kVA |
| Aantal cilinders: | 6 cilinder |
Stil dieselgenerator 30 kW Isuzu dieselgenerator met geïntegreerde brandstoftank
| Type Genset: | Stil / Super stil |
|---|---|
| Producten: | Isuzu Diesel Generator |
| Eerste Output: | 30 kW / 38 kVA |
Zwijgende Isuzu-dieselgenerator van 17 kW Isuzu-dieselgenerator voor residentieel gebruik
| Producten: | 17 kW Isuzu Diesel Power Generator |
|---|---|
| Type: | Stil / Super stil |
| Motormerk: | - Issuzu. |
60Hz 20kW Silent genset silent Cummins generator met 100A ATS box voor residentiële back-up power
| Type: | Stil / mobiel type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
60Hz geluiddichte Genset 160 KVA Diesel Generator Specificatie AC Electric Generator
| Controller: | Deepsea / Smartgen / ComAp |
|---|---|
| Koelsysteem: | Met water gekoeld |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
24 kW open dieselgeneratoren met waterverwarmer
| Genset-type: | Open Kader |
|---|---|
| Rate Output: | 24 kW / 30 kVA |
| Standby-uitgang: | 26 kW / 33 kVA |


