Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
Geluidsdichte zware 100 kW 125 Kva Cummins generator
| Productnamee: | Cummins-Diesel Generatorreeks |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
500kVA Cummins stille generator
| Producten: | 400 kW Cummins Genset |
|---|---|
| Genset Prime Power: | 400 kW / 500 kVA |
| Genset Standby Power: | 440 kW / 550 kVA |
Stamford Cummins Diesel Generatoren 50HZ 380V 30kVA 24kW
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
310kw stille dieseldesegenerator voor landbouwveld
| Productie: | Cummins Stille Genset |
|---|---|
| Krachtbereiken: | 20 kVA - 1500 kVA |
| Fequency: | 50Hz of 60HZ |
huis Stil diesel generator aangedreven door DCEC 4BTA3.9-G2 watergekoelde dieselmotor met ATS
| Gebruik: | Landgebruiksgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Freuqency: | 50 Hz |
Cummins 6LTAA9.5-G3 motor stille krachtgenerator voor 3 fase / 4 draad
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Fase: | 3 fase / 4 draad |
| Maximale uitgang Genset: | 303kVA / 242kW |
80KVA Diesel Generator Cummins 4BTAA3.9-G11 50Hz Reservemacht 88KVA
| Productnamee: | Cummins-Generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
90kVA Cummins stille dieseldesegenerator 50Hz hoofdvermogen 82kVA 65kW
| Productnamee: | Cummins-Generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
Geluidsdicht 470kW China gemaakt generator Cummins generator met geluidsdicht / weerbestendige luifel
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Gebruik: | Gemeenschappelijke eenheden, stand-by-eenheid, noodpersoneel |
| Uitvoertype: | AC fase 3 |
50kVA DCEC Cummins Diesel Generatoren 40kW Prime Silent Type
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Controlesysteem: | AMF/ATS |
| Koelsysteem: | Water |


