Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
60Hz 72kW stroomgenerator stil stroomgenerator aangedreven door Cummins motor met geïntegreerde brandstoftank
| Type: | Open / stil type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
72kW 89kVA 3-fase Weichai Diesel Generator 380V Voor stroombron
| Type: | Diesel generator |
|---|---|
| Brandnaam: | Weichaimotor |
| Nominaal vermogen: | 65 kW / 81 kVA |
Premium Weichai Diesel Generator 50Hz 1500 tpm 45kVA
| Brandstofverbruik: | 230 g/kw.h |
|---|---|
| Type: | Diesel generator |
| Geluidsniveau: | 68Db (a) |
36 kVA dieselmotorgenerator met een nominale frequentie van 50 Hz voor industriële energieoplossingen
| Brandstofverbruik: | 230 g/kw.h |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 68Db (a) |
| Brandnaam: | WEICHAI |
Diesel van 38kva Weichai Generator
| Brandnaam: | WEICHAI |
|---|---|
| Type: | Diesel generator |
| Geluidsniveau: | 68Db (a) |
50Hz Frequentie Open Type Diesel Generatoren 110kW Diesel DG Generator Met ATS
| Genset-type: | Dieselgeneratoren van het open type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Onderhoud: | Rustig aan. |
50Hz 380V 40kW 50kVA open dieselgenerator set diesel standby generator
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Koelmethode: | Watergekoeld |
| Genset-type: | Dieselgeneratoren van het open type |
15 KVA tot 400 KVA Chinese dieselgeneratoren 50HZ Fawde dieselgenerator met digitaal bedieningspaneel
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Spanning: | 220-440v |
| Efficiëntie: | Hoog |
Stil gesloten dieselgenerator 55kw Prime voor ononderbroken stroomvoorziening
| Type Genset: | Stil gesloten Genset |
|---|---|
| Eerste Output: | 55 kW |
| Standby-uitgang: | 61KW |
23kW stille Genset Yangdong Diesel Generator Met Stil Gesloten Canopy Voor Standby
| Producten: | Yangdong Diesel Generator |
|---|---|
| Type: | geluiddicht |
| Frequentie: | 50 Hz |


