Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
50HZ Cummins-Diesel Generators
| Productnamee: | Diesel Generatorreeks |
|---|---|
| Outputtype: | AC drie fase |
| Coolingtype: | waterkoeling |
475kVA Cummins stille buitengenerator geruisloos geluidsdicht
| Producten: | Cummins Outdoor Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
400V 230V stille energiegeneratoren aangedreven door DCEC Cummins motor
| Producten: | Diesel van Cummins Stille Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
500 kW Cummins industriële generatoren 550 kW Cummins motor Stamford alternator
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
Standby 176kW diesel generator geluidsdichte generator met Cummins motor voor buitengebruik
| Type: | Geluidsdichte overkapping |
|---|---|
| Koelmethode: | Watergekoeld |
| Frequentie: | 60 Hz |
10kVA-2000kVA Diesel aangedreven generator met Cummins motor
| Genset Stand-by uitgang: | 10 kVA - 2000 kVA |
|---|---|
| Gebruiksvoorwaarden: | Grondgebruik |
| Spanningsbereik: | 220-480V |
725kva continue dieselgenerator zware generator voor ononderbroken vermogen
| Gebruiksvoorwaarden: | Ononderbroken kracht |
|---|---|
| Genset-type: | Open Kader |
| Nominale output: | 580 kW / 725 kVA |
Cummins Diesel Generatoren Cummins Genset Bereik van 21kVA tot 1500kVA
| Producten: | Cummins Diesel Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 220/230/240//380/400/415V |
CCEC Cummins Industriële Generator
| Producten: | 800 kW Cummins Diesel Genset |
|---|---|
| Eerste Output: | 800 kW / 1000 kVA |
| Reserveoutput: | 880 kW / 1100 kVA |
88kW 110kVA open dieselgeneratoren met 6 cilindermotor
| Genset-type: | Dieselgeneratoren van het open type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Aantal cilinders: | 6 cilinder |


