Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
40kVA Baudouin Diesel Generator Set 50Hz Diesel Electric Power Generator Voor thuisgebruik
| Producten: | 40 kVA Baudouin Diesel Generator Set |
|---|---|
| Type: | geluiddicht |
| Frequentie: | 50 Hz |
Stilzwijgende dieselgenerator standby 55kva stilzwijgende generator aangedreven door Yangdong motor
| Producten: | Stille Type Diesel Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
| Spanning: | 440V//415V/400V/380V/230V/220V/110V |
Stil dieselgenerator set 75kVA lage geluidsgenerator met Yangdong motor
| Producten: | stille diesel generatorreeks |
|---|---|
| Type: | Geraffineerd met een laag geluid |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Buitenwoning dieselgenerator regenbestendige SDEC-generator set 352kW standby
| Merken: | TECGEN POWER |
|---|---|
| Type eenheid: | Regenbestendig buiten |
| Motormodel: | SDEC SC13E550D2 |
60 Hz diesel back-up generator 26kVA diesel aangedreven generator met regenbestendige luifel
| Type: | Geruisloos, stil |
|---|---|
| Gebruik: | Diesel back-up generator |
| Frequentie: | 60 Hz |
Backup gebruik stille generator Ricardo Diesel generatoren met K2100 K4100 K6100 serie
| Producten: | Ricardo Diesel Generatoren |
|---|---|
| Type: | CKD, open, stil type |
| Snelheid: | 1500 rpm / 1800 rpm |
6 cilinders Luchtgekoelde dieseldesegenerator 91 kW dieseldesegenerator met luchtgekoelde dieselmotor
| Producten: | met luchtgekoelde dieselgeneratoren |
|---|---|
| Type: | Open type |
| Motormerk: | Beinei |
Luchtgekoelde 70 kW dieselgeneratoren open type generatoren met 6-cilinder dieselmotor met luchtkoeling
| Producten: | met luchtgekoelde dieselgeneratoren |
|---|---|
| Type: | Open type |
| Motormerk: | Beinei |
Stil gesloten 65kVA Genset YTO Diesel Generator aangedreven door 1500 rpm Diesel Motor
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Open / stil / mobiel / super stil type |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |
Prime 20kVA Deutz Diesel Generatoren met weerbestendige geluidsdichte
| Alternatormerk: | Marathon |
|---|---|
| Controller: | Diepe Zee/Smartgen |
| Koelsysteem: | Water |


