Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
Luchtgekoelde 70 kW dieselgeneratoren open type generatoren met 6-cilinder dieselmotor met luchtkoeling
| Producten: | met luchtgekoelde dieselgeneratoren |
|---|---|
| Type: | Open type |
| Motormerk: | Beinei |
Stil gesloten 65kVA Genset YTO Diesel Generator aangedreven door 1500 rpm Diesel Motor
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Open / stil / mobiel / super stil type |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |
Geluidsdichte stille elektriciteitsgeneratoren 24 kW 30 kVA Deutz Dieselmotor Genset
| Controlepaneel: | L2050 x W900 x H1250 mm |
|---|---|
| Afmetingen: | Verschillend |
| Motor: | Deutz |
9kW dieselgenerator voor de scheepvaart met zeewaterpomp koelsysteem USE
| Productie: | Mariene diesel generator |
|---|---|
| Eerste Output: | 9 kW / 11 kVA |
| Frequentie: | 50 Hz |
Heavy Duty Perkins Genset 1800kW Perkins Diesel Generator met 12 cilinder Diesel motor
| Type: | Open type |
|---|---|
| Producten: | Perkins Diesel Power Genset |
| Frequentie: | 50 Hz |
28kVA China Diesel Motor Merk 22kW SDEC 25kva Diesel Generator
| Controlesysteem: | Smartgen/Diepzee/ComAp |
|---|---|
| Koelmethode: | Met water gekoeld |
| Afmetingen: | L1650 X W800 X H950MM |
300kW Prime 375kVA Cummins Liquid Cooled Generator met DEIF Controller
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| tariefmacht: | 300 kW / 375 kVA |
| Stand-by vermogen: | 330 kW / 413 kVA |
60Hz Cummins diesel-aangedreven generator 40kW stille diesel generator met geluidsdichte luifel
| Type: | Stil / geluidsdicht / superstil |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Versnelling: | 1800rpm |
Cummins 750kW Diesel Generator Open Type Generator Set Voor Fabrieks Noodkracht
| Type: | Open type |
|---|---|
| Stroomvermogen: | 750kw |
| Stanbdy Power: | 825 kW |
35kW Dieselmotor Genset Silent Cummins Generator Met Super Silent Canopy Voor Bank Power Gebruik
| Genset-type: | Stil type |
|---|---|
| Spanning: | 220/230/240/380/400/415V |
| Frequentie: | 50 Hz |


