Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
60Hz diesel generator 22kW Chinese dieselmotor generator voor noodgebruik
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Koelmethode: | Watergekoeld |
20kW luchtgekoelde dieselegenerator met luchtgekoelde motor F3L912
| Type: | Open type |
|---|---|
| Koelmethode: | Luchtkoeling |
| Motormerk: | Beinei |
Driefasige ISUZU diesel generator stille generator met JX ISUZU dieselmotor
| Type: | Stil, super stil, trailer |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormerk: | JX ISUZU |
31kW Isuzu diesel generator stille krachtgenerator aangedreven door JX Isuzu dieselmotor
| Stand-by Genset-vermogen: | I39kVA / 31kW |
|---|---|
| Opties voor uitrusting: | ATS, waterverwarmer, afstandsbediening |
| Uitvoertype: | 3 fase / 4 draad |
280kW Yuchai Power Generator Stil Diesel Genset Met Chinese Diesel Motor 1500rpm
| Genset-type: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
Standby 210kW China Genset Vman Diesel Generator Met Leroy Somer Alternator Voor Noodgebruik
| Type: | Open type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormerk: | VMAN |
70 kVA 77 kVA Deutz motor Industrieel dieseldesegenerator Stand-by-energiegenerator
| Producten: | Deutz-generator van stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Volatge: | 208/120V |
196kW 60Hz Diesel Generator met 300A ingebouwd in ATS
| Landgebruik Type eenheid: | Automatisering met lage geluidsdruk |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Spanning: | 480V |
Stil industriële dieselgeneratoren 50kVA FAWDE-generator met Stamford-alternator
| Type: | Stil / Super stil |
|---|---|
| Motormerk: | FAWDE |
| Motormodel: | 4DX22-65D-HMS60W |
26 kVA stille dieseldiselgeneratoren 60 Hz-generatoren voor de back-upmarkt
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Type: | Stil / Super stil |
| Spanning: | 480 / 256 / 220 / 208 / 120 / 110V |


