Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
Cummins 94kVA Generator Set geluidsdichte Diesel Generator 83kW Max Voor continu gebruik
| Genset-type: | Stil type |
|---|---|
| Spanning: | 220/230/240/380/400/415V |
| Frequentie: | 50 Hz |
Open frame 48kW Genset Cummins Diesel generator met 8 uur draaiende basis brandstoftank
| Genset-type: | Open type |
|---|---|
| Spanning: | 220/230/240/380/400/415V |
| Frequentie: | 50 Hz |
60Hz Standby 264kW dieselgenerator Yuchai diesel generator voor industriële installaties
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Motormerk: | YUCHAI |
60Hz diesel generator set Max 25kVA Yangdong generator met 4 cilinder watergekoelde motor
| Type: | Stil / geluidsdicht / superstil |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Motormerk: | Yangdong |
Stroomwisselende stille dieselgeneratoren van één fase Baudouin-generatoren van 16 kW 20 kVA
| Outputtype: | AC Enige Fase |
|---|---|
| Genset-type: | Stil type |
| Frequentie: | 50 Hz |
Dieselgeneratoren van 22 kW voor industriële back-upvermogen 28 kVA / 30 kVA
| Verpakking Details: | Rekfilm verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 10 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
22kW Ricardo Diesel Generatoren Open Type 28kVA 400 / 230V
| Producten: | 28kVA Ricardo Standby Genset |
|---|---|
| Genset-type: | Open-type |
| Eerste Output: | 22 kW / 28 kVA |
85kVA Diesel back-up generator Weifang Ricardo Diesel standby generator
| Producten: | Weifang Ricardo Generator |
|---|---|
| Gebruik: | Back-upvermogen |
| Frequentie: | 50 Hz |
80kW Weifang Ricardo Diesel Generatoren 4RT55-88D 4 cilinder Diesel Generator 100kVA Voor diverse toepassingen
| Producten: | 80 kW Ricardo Genset |
|---|---|
| Gebruik: | Gemeenschappelijke eenheden, stand-by-eenheid, noodpersoneel |
| Eerste Output: | 80 kW / 100 kVA |
Prime 800kW Genset Open Type Diesel Generator Met 12 cilinder Diesel Motor Voor Back-up Power
| Genset-type: | Open-type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Motormodel: | 12M26D1012E201 |


