Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
50kW Weifang Ricardo Diesel Generatoren N4105ZDS 4 cilinder Generator 63kVA Voor diverse toepassingen
| Producten: | 80 kW Ricardo Genset |
|---|---|
| Gebruik: | Gemeenschappelijke eenheden, stand-by-eenheid, noodpersoneel |
| Eerste Output: | 50 kW / 63 kVA |
32kW Yangdong Genset Silent Diesel Genset Met AMF Functie Voor Auto Start
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | Fase 3 |
| Frequentie: | 60 Hz |
120kW dieselgenerator stil Yuchai generatorset 1800rpm voor buiten gebruik back-up
| Type: | Geluidsdichte eenheid |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Beoordeel snelheid: | 1800rpm |
45kVA Yangdong generator stil 60Hz generator met Chinese dieselmotor voor standby gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Spanning: | 230 V |
50Hz Frequentie Perkins Diesel Generatoren Super stil 80kVA Door watergekoelde Diesel Motor
| Motormerk: | Perkins |
|---|---|
| Frequentie: | 50/60 Hz |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Meccalte / Tecgen |
22kW stille diesel generator aangedreven door Y495D diesel motor met chassis basis brandstoftank
| Gebruiksvoorwaarden: | Grondgebruik en back-up |
|---|---|
| Genset-type: | Stil gesloten |
| Frequentie: | 50 Hz |
Kleine Deutz stille dieselgenerator 20kW Ononderbroken koppel met Leroy Somer alternator
| Producten: | Deutz-generator van stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Volatge: | 208 /120V |
Silent 225kVA elektrische Perkins dieselgeneratoren met watergekoelde motor
| Vermogen: | 180 kW / 225 kVA |
|---|---|
| Geluidsniveau: | ≤68dB (A) |
| Frequentie: | 50 Hz |
50Hz Diesel Generator 45kVA Baudouin Diesel Generator Met CE-certificaat
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Motormerk: | Baudouin |
| Motormodel: | 4M06G50/5 |
Fawde-diëzelgenerator met geluiddichte dakkapel met een geluidsvrije 3-fase generator van 60 kVA
| Producten: | Stille Generatorreeks |
|---|---|
| Gebruik: | Back-upvermogen |
| Motor: | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde systemen als be |


