Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
280KW 350KVA Cummins Diesel Generatoren Watergekoeld
| Productsoort: | diesel generators |
|---|---|
| Onderhoud: | Rustig aan. |
| Koelsysteem: | Watergekoeld |
USE waterdicht waterdicht water
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Opties: | Weerbestendige behuizingen, automatische overdrachtsschakelaars, enz. |
| Geluidsniveau: | Zo laag als 65 DB (((A) |
60HZ 275KVA Cummins Diesel Generatoren 300KVA 220KW 240KW Industriële Diesel Stand By Generator
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
|---|---|
| Opties: | Automatische overdrachtsschakelaar (ATS) |
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
75kVA Cummins Diesel Generatoren Met Automatische Overdrachtsschakelaar 60Hz 127V 220V
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
| Garantie: | 18 Maanden |
25 kVA-2500 kVA 60 Hz Cummins Diesel Power Generators
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
| Motormerk: | Cummins |
110 kW Silent Cummins Generator Set
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
| Motormerk: | Cummins |
3 fase Cummins generator met open / stil / mobiele generator tot 1500kVA
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen / Meccalte |
| Vermogen: | 20 kVA--1500 kVA |
400 KVA 440 KVA Cummins Diesel Generatoren
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Geluidsniveau: | Laag |
| Startsysteem: | Elektrisch/handboek |
Open stil type 60Hz 220V Cummins industriële generator
| Vermogen: | 20 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Opties: | Automatische overdrachtsschakelaar (ATS) |
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
750 kVA Cummins dieselgeneratoren met CCEC KTA38-G2
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Motormerk: | CCEC Cummins |
| Dynamo merk: | Leroy Somer |


