Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
Mobiele generator-aanhanger Cummins Diesel Genset 40kW / 50kVA met 2/4 wielen
| Type: | Type aanhangwagen voor mobiele generatoren |
|---|---|
| Wiel: | Twee wielen / Vier wielen |
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
Duurzame Cummins Dg Set Gensets 25KVA 30KVA 45KVA
| Genset-type: | Open / stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
| Spanning: | 380V, 400V, 415V en andere spanning is optioneel |
Primaire vermogen 20kVA 16kW Cummins generator set met Denemarken DEIF controller
| Genset-type: | Open / stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
| Spanning: | 380V, 400V, 415V en andere spanning is optioneel |
Silent 84kW dieselgeneratoren Cummins dieselgeneratoren met DEIF-controller voor continu gebruik
| Type: | Open / stil type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
208V Cummins Diesel Generatoren
| Productie: | cummins genset |
|---|---|
| Rate Output: | 28 kW / 35 kVA |
| Reserveoutput: | 31 kW /39 kVA |
240kW 60Hz Diesel Generator Set met elektrische snelheidsregelaar AC Brusless Alternator
| Aantal cilinders: | 6 cilinder |
|---|---|
| Voltageregelgeving: | AVR |
| Snelheidsgouverneur: | Elektrisch |
1340kW Cummins Diesel Generator met 40ft container Canopy aangedreven door CCEC KTA50-G15X
| Genset-type: | 40ft Container Silent Genset |
|---|---|
| Eerste Output: | 1340 kW / 1675 kVA |
| Motormodel: | Cummins KTA50-G15X |
480v Cummins 200kw Diesel Generator Open Frame Vermogensbereik Van 16kw - 1200kw
| Type: | Open Kader |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Eerste Output: | 250 kW / 200 kW |
Prime 260kW Cummins Generator zet stille diesel generator voor continue stroomvoorziening
| Type: | Geluiddicht type |
|---|---|
| Producten: | Cummins-Diesel Genset |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
125kVA mobiele trailergenerator Cummins Diesel Genset met aanhangwagen voor getrokken gebruik door auto
| Type: | Mobiele aanhangwagen |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Merken: | Cummins |


