Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
60Hz 131kVA Cummins diesel generator open type diesel generator voor noodstroom
| Type eenheid: | Open type |
|---|---|
| Motormerk: | DCEC Cummins |
| motormodel: | 6BTA5.9-G2 |
Stil 145kVA Cummins diesel generator 60Hz diesel generator voor continu gebruik
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Producten: | Cummins-Diesel Genset |
| Frequentie: | 60 Hz |
Stand-by Genset 60Hz 50 KVA Cummins Generator met automatische overdracht schakelaar
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
| Genset-type: | Stil / superstil type |
16kW Cummins diesel standby generator met 850L brandstoftank voor 24 uur draaien
| Specificatie: | Cummins-Diesel Reservegenerator |
|---|---|
| tariefmacht: | 16 kW / 20 kVA |
| Stand-by vermogen: | 18 kW / 22 kVA |
Standby 715kVA Cummins Diesel Genset open dieselgenerator voor onderbrekingen
| Producten: | Cummins-Diesel Genset |
|---|---|
| Type: | Open type |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Heavy Duty 1200kW dieselgeneratoren Cummins dieselgeneratoren voor industriële reserve-energie
| Type: | Open type |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Versnelling: | 1500 rpm |
Standby Power 1000KVA Cummins Diesel Generatoren Met Stamford Leroy Somer Alternator
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
|---|---|
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
20KW 24KW 36KW Cummins Diesel Generators Genset Type Open / Stil type
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Genset-type: | Open / stil type |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
138KVA 110KW Diesel Generator Set aangedreven door Cummins motor 6BTAA5.9-G2
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
| Genset-type: | Open / stil type |
Cummins 50kVA diesel generator stille generator met een dieselmotor van 1800 tpm
| Genset-type: | Stil type |
|---|---|
| Opties: | Open type, superstil, mobiel type |
| Frequentie: | 60 Hz |


