Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
Geluidsdichte 100kVA Deutz-generatoren Deutz-generatoren met DEIF automatische regelaar
| Type: | Stil type |
|---|---|
| Genset Naam: | Deutz Diesel Generator |
| Motor: | Deutz |
Backup 50kW generator Ricardomotoren met geluidsdichte omhulsel
| Type: | Stil type |
|---|---|
| Productnaam: | Diesel van Ricardo generatorreeks |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
500 kW SDEC-generatoren
| Producten: | SDEC-Diesel Genset |
|---|---|
| tariefmacht: | 500 kW / 625 kVA |
| Maximale kracht: | 550 kW / 688 kVA |
150kVA SDEC-generatoren SC7H205D2 China Generating Set 120kW Continu Power Generator
| Producten: | Open type Diesel Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 415 / 240V |
1640kW Standby Perkins Power Genset Open type Genset Voor gebouw back-up power
| Type: | Open type |
|---|---|
| Producten: | Perkins Diesel Power Genset |
| Frequentie: | 50 Hz |
YTO-generatoren van 24 kW, 3-cilinder-generatoren met geluiddicht omheind luifel voor buitengebruik
| Productnaam: | YTO Dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Motormerk: | YTO |
Trusted Power Solutions 28kVA Perkins industriële generator
| Producten: | 28 kVA Perkins Diesel Generator |
|---|---|
| Rate Output: | 28kVA |
| Reserveoutput: | 30KVA |
Eenfasige 38kW yangdong-generator met 60Hz-generator met luifel voor noodgebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Productnaam: | Yangdong Diesel Generator |
| Frequentie: | 60 Hz |
Superzwakke generator Perkins 100 Kva met borstelloze AC-alternator
| Frequentie: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Motormerk: | Perkins |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Meccalte / Tecgen |
Stil 110kVA Power Genset FAWDE Generator Set met ComAp AMF20 voor automatische start
| Producten: | FAWDE-GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Silent |
| Frequentie: | 50 Hz |


