Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
geluiddichte 688kVA Genset Yuchai Generator Set met 1000a circuit breaker voor industrieel gebruik
| Producten: | YUCHAI-diesel generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
Driefasige 15kW Genset Baudouin Generator met geluidsdichte luifel voor buitengebruik
| Producten: | Baudouin-dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Chinese motor 60kVA Genset stille gesloten generator aangedreven door YTO voor buitengebruik
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Open / stil / mobiel / super stil type |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |
Perkins 28kW generator set 60Hz Perkins generator set met geluidsdichte luifel motor oorsprong India
| Type: | Open / stil type |
|---|---|
| Productnaam: | PERKINS Diesel Generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
25kVA watergekoelde industriële generatoren
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
|---|---|
| Rate Output Genset: | 20 kW / 25 kVA |
| Geluidsniveau: | 70dB ((A) @ 7m |
50Hz 3 fase stil Genset 55KW 69kVA voor een consistente stroomvoorziening
| Type: | Diesel generator |
|---|---|
| Brandnaam: | WEICHAI |
| Nominale frequentie: | 50 Hz |
100kW Yuchai Generator Silent Enclosed Genset met borstelloze alternator voor back-up stroom
| Naam van het product: | YUCHAI-diesel generator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Uitvoertype: | 3 fase, 4 draad |
18kW Baudouin motor generator set back-up elektrische Genset met Stamford voor thuisgebruik
| Gebruik: | Reserve |
|---|---|
| Producten: | een stille Baudouin dieselgenerator |
| Versnelling: | 500 rpm |
Weichai-generatoren van de serie Diesel-generatoren Weichai-generatoren variëren van 23kVA tot 2500kVA
| Producten: | Dieselgeneratoren van de Weichai-serie |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 220/230/240//380/400/415V |


