Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
600 kVA stille elektrische generatoren 50 Hz stille generator met AMF25 AMF functie Controller
| Genset-type: | Stil DG Genset |
|---|---|
| Rate Output Genset: | 480 kW / 600 kVA |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
3 cilinder 42 kW Perkins generator stille generatorset met ingebouwde ATS voor automatische start
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Volatge: | 110/120/127/208/220/230/240/480V |
Geluidsdichte 50kVA yangdong generator met geluidsdichte luifel voor residentieel gebruik
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Spanning: | 230 V |
Stemloze generator 50 kW stilstaande dg-set voor noodvoorziening thuis
| Type: | Stom type generator |
|---|---|
| Eerste macht: | 50 kW / 63 kVA |
| Stand-by vermogen: | 55 kW / 69 kVA |
80kW 100kVA SDEC Generatoren Continu Running China Motor Genset
| Producten: | 100kVA SDEC China Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 415 / 240V |
50 Hz trailer type Perkins industriële generator
| Producten: | Perkins Trailer Type Genset |
|---|---|
| Genset-uitgang: | 135KVA |
| Frequentie: | 50 Hz |
China motorgeneratoren SDEC-generatoren tot 800 kW voor ononderbroken stroomvoorziening
| Type: | Open, stil, superstil, type aanhangwagen |
|---|---|
| Motormerk: | SDEC |
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
Watergekoelde FAWDE Genset stille energiegeneratoren met 4-cilinder 6-cilindermotor
| Naam van het product: | Stille stroomgenerator |
|---|---|
| Motormerk: | FAWDE |
| motoroutput: | Maximaal 19 kW tot 385 kW |
Prime 69kVA SDEC-generatoren stille China-generatoren met 160A ATS voor bankback-up-energie
| Type: | Geluidsdicht / Stil |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
Driefasige 8kW generator geluidsdichte SDEC generator met 3 cilinder motor voor thuisgebruik
| Type: | Silent |
|---|---|
| Product Name: | SDEC Genset |
| Phase No.: | 3P |


