Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
1500 rpm 12kW SDEC Genset China Generator met stille afgesloten luifel voor back-up-energiegebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC 1 fase of 3 fase |
| Frequentie: | 50 Hz |
4 cilinder 16 kW generator set stille gesloten generator aangedreven door SDEC motor Voor huur
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC 1 fase of 3 fase |
| Frequentie: | 50 Hz |
3 cilinder 35kVA generator Silent Perkins motor generator met geluiddichte overkapping voor continu gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC fase 3 |
| Frequentie: | 60 Hz |
40 kW Ricardo motor generator
| Producten: | Weifang Ricardo Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
110 kVA mobiele aanhangwagengenerator Ricardo Genset met zware aanhangwagen voor bewegende werking
| Type: | Mobiele aanhangwagen |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Merken: | RICARDO |
160 kVA Deutz motorgenerator stil Deutz generatorset met Stamord alternator voor continu gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Spanning: | 220/380V |
| Frequentie: | 50 Hz |
Stil type 33kVA Genset Weichai generator met Stamford alternator voor betrouwbare stroom
| Type: | Soundproof |
|---|---|
| Frequency: | 50Hz |
| Voltage: | 220/380V |
Prime 138kVA Generating Set Silent Deutz Generator met AMF Function Controller
| Genset-type: | Stil type |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 72 dB (A) @ 7m |
| Frequentie: | 60 Hz |
1800 rpm 20kW Silent Genset Super Silent Weichai Generator Standby Voor commerciële gebouwen
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC 3-fase of 1-fase |
| Frequentie: | 60 Hz |
75kW mobiele trailergenerator Ricardo-generator met aanhangwagen voor gemakkelijke bewegende bediening
| Type: | Mobiele aanhangwagen |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Merken: | RICARDO |


