Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
63kVA JX Isuzu Diesel stille generator 60Hz Met JX Isuzu motor voor continu gebruik
| Alternator: | Brushless type wisselstroomalternator |
|---|---|
| Stand-by Genset-vermogen: | 69 kVA / 50 kW |
| Motormodel: | JX ISUZU JE493ZLDC-01 |
110 kVA Yuchai-generator met een stil dieselgenerator met een alternator van het borstelloze type voor continu gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Frequentie: | 60 Hz |
53kVA Perkins Diesel Generatoren 60Hz geluidsdichte Perkins Generator Set met Ats
| Producten: | Perkins generator set |
|---|---|
| Type: | geluiddicht |
| Frequentie: | 60 Hz |
50Hz 75kVA SDEC Diesel Generator Genset met 160A ingebouwde AT's voor automatische start
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
Chinese dieselgenerator 94kVA Weifang Ricardo diesel motor generator set geluiddicht
| Producten: | Weifang Ricardo Generator |
|---|---|
| Motormodel: | R6105ZD |
| Alternator: | TGI274S75 |
Driefasige back-upgenerator geluidsdichte dieselmotorgenerator 37kVA prime 41kVA standby
| Producten: | reservegenerator |
|---|---|
| Type eenheid: | geluiddicht |
| HS-code: | 8502110000 |
Elektrische 15kva Perkins generator met oorsprong Stamford borstelloze alternator
| Verpakking Details: | Rekfilm verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
108kW Perkins generatorset Perkins generatorset met geluiddichte overkapping voor continue werking
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Versnelling: | 1500 rpm |
| Motormerk: | Perkins. |
85 kW stille elektriciteitsgeneratoren met 160a muur gemonteerde automatische overdrachtsschakelaar voor back-up
| Genset Output Prime: | 85Kw |
|---|---|
| Genset Output Standby: | 94kw |
| Type: | geluiddicht |
60 Hz 3 fase stille generator
| Rate Output Genset: | 400KVA |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |


