Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
Stil 85 kVA dieselgenerator met geïntegreerde brandstoftank voor eenvoudig onderhoud
| Genset-type: | Stil |
|---|---|
| Eerste Output: | 68 kW / 85 kVA |
| Standby-uitgang: | 75 kW / 94 kVA |
50HZ Cumins Dg Set 23KVA 28KVA 40KVA Stil type
| Vermogen: | 20 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
Cummins 80kVA Diesel Generator Stil type Low Noise Diesel Generator voor industriële doeleinden
| Producten: | cummins genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
Geluidsdichte Cummins 125kVA Diesel Generator Set voor ziekenhuis Nood Power Generator Set
| Producten: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Type: | Stil type |
| Frequentie: | 60 Hz |
Super stille Deutz diesel generator 45kVA generator met 80A Ingebouwde Schneider ATS
| Productie: | Deutz Diesel Generator |
|---|---|
| Genset-type: | Super geluidsdicht |
| Eerste Output: | 36 kW / 45 kVA |
Cummins 100kW/110kW Genset TG138C/TG138CS/TG151C/TG151CS 6BTAA5.9-G2 Motor
| Output: | 125 kVA / 138 kVA |
|---|---|
| Producten: | Cummins-generators |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
Weerbestendige & geluidsdichte Cummins Diesel Generator 100kVA voor Residential Emergency Back-up Generator
| Producten: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Type: | Stil type |
| Frequentie: | 60 Hz |
50Hz 525kVA stille elektriciteitsgeneratoren aangedreven door watergekoelde dieselmotor koppel met wisselstroomalternator
| Alternatormerk: | Leroy Somer / Stamford / Tecgen |
|---|---|
| Rate Output Genset: | 400KVA |
| Controller: | Deepsea / Smartgen / ComAp |
385kva Genset open type voor landbouwmachines voor rijstmolen
| Uitvoertype: | AC drie fase |
|---|---|
| Genset-type: | Open-type |
| Genset-uitgang: | 308 kW / 385 kVA |
400 kW noodstroomgenerator
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 70dB ((A) @ 7m |
| Kleuren: | RAL Standaard of aangepaste kleuren |


