Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
50kVA DCEC Cummins Diesel Generatoren 40kW Prime Silent Type
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Controlesysteem: | AMF/ATS |
| Koelsysteem: | Water |
50HZ Cummins-Diesel Generators
| Productnamee: | Diesel Generatorreeks |
|---|---|
| Outputtype: | AC drie fase |
| Coolingtype: | waterkoeling |
250kVA Cummins Diesel Generatoren 50Hz 220 380V 230 400V
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Kleuren: | RAL Standaardkleuren of op maat |
| Frequentie: | 50 Hz |
Stil 80 kW Cummins Diesel Generatoren 60Hz 220V 100KVA
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
|---|---|
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
35kVA Cummins Diesel Generatoren 60Hz 220V 127V geluiddicht Stil
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
| Motormerk: | Cummins |
Stil / super stil type Cummins Diesel Generatoren 60Hz 220V Spanning
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Garantie: | 18 Maanden |
Stil type Cummins Diesel Generatoren 50Hz 60Hz 20kVA-2500kVA
| Opties: | Automatische overdrachtsschakelaar (ATS) |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
60HZ 275KVA Cummins Diesel Generatoren 300KVA 220KW 240KW Industriële Diesel Stand By Generator
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
|---|---|
| Opties: | Automatische overdrachtsschakelaar (ATS) |
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
75kVA Cummins Diesel Generatoren Met Automatische Overdrachtsschakelaar 60Hz 127V 220V
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
| Garantie: | 18 Maanden |
Standby Power 1000KVA Cummins Diesel Generatoren Met Stamford Leroy Somer Alternator
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
|---|---|
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |


