Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
20KW 24KW 36KW Cummins Diesel Generators Genset Type Open / Stil type
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Genset-type: | Open / stil type |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
208V Cummins Diesel Generatoren
| Productie: | cummins genset |
|---|---|
| Rate Output: | 28 kW / 35 kVA |
| Reserveoutput: | 31 kW /39 kVA |
Open frame 48kW Genset Cummins Diesel generator met 8 uur draaiende basis brandstoftank
| Genset-type: | Open type |
|---|---|
| Spanning: | 220/230/240/380/400/415V |
| Frequentie: | 50 Hz |
750 kVA Cummins dieselgeneratoren met CCEC KTA38-G2
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Motormerk: | CCEC Cummins |
| Dynamo merk: | Leroy Somer |
138KVA 110KW Diesel Generator Set aangedreven door Cummins motor 6BTAA5.9-G2
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
| Genset-type: | Open / stil type |
Ultra stille Cummins diesel generator 26kW stand-by uitgang met uitgang stopcontact
| Type: | Ultrazwijgend type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| snelheid: | 1800rpm |
Cummins 750kW Diesel Generator Open Type Generator Set Voor Fabrieks Noodkracht
| Type: | Open type |
|---|---|
| Stroomvermogen: | 750kw |
| Stanbdy Power: | 825 kW |
Mobiele generator-aanhanger Cummins Diesel Genset 40kW / 50kVA met 2/4 wielen
| Type: | Type aanhangwagen voor mobiele generatoren |
|---|---|
| Wiel: | Twee wielen / Vier wielen |
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
60HZ 25KVA 20KW Cummins stille dieselgenerator voor een betrouwbare stroomvoorziening
| Productsoort: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Onderhoud: | Rustig aan. |
| Koelsysteem: | Watergekoeld |
480v Cummins 200kw Diesel Generator Open Frame Vermogensbereik Van 16kw - 1200kw
| Type: | Open Kader |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Eerste Output: | 250 kW / 200 kW |


