Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
Open stil type 60Hz 220V Cummins industriële generator
| Vermogen: | 20 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Opties: | Automatische overdrachtsschakelaar (ATS) |
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
Stil 145kVA Cummins diesel generator 60Hz diesel generator voor continu gebruik
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Producten: | Cummins-Diesel Genset |
| Frequentie: | 60 Hz |
16kW Cummins diesel standby generator met 850L brandstoftank voor 24 uur draaien
| Specificatie: | Cummins-Diesel Reservegenerator |
|---|---|
| tariefmacht: | 16 kW / 20 kVA |
| Stand-by vermogen: | 18 kW / 22 kVA |
240kW 60Hz Diesel Generator Set met elektrische snelheidsregelaar AC Brusless Alternator
| Aantal cilinders: | 6 cilinder |
|---|---|
| Voltageregelgeving: | AVR |
| Snelheidsgouverneur: | Elektrisch |
Standby 715kVA Cummins Diesel Genset open dieselgenerator voor onderbrekingen
| Producten: | Cummins-Diesel Genset |
|---|---|
| Type: | Open type |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
220kW DG Diesel Generator 300kVA Standby Watergekoelde Diesel Generator Met Digitale Controller
| Aantal cilinders: | 6 cilinder |
|---|---|
| Voltageregelgeving: | AVR |
| Spanningsbereik: | 220-440v |
Duurzame Cummins Dg Set Gensets 25KVA 30KVA 45KVA
| Genset-type: | Open / stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
| Spanning: | 380V, 400V, 415V en andere spanning is optioneel |
Open dieselgeneratoren van 60 Hz Cummins 55 kW
| Type: | open type diesel generator |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Beoordeel snelheid: | 1800rpm |
500kVA Cummins stille generator
| Producten: | 400 kW Cummins Genset |
|---|---|
| Genset Prime Power: | 400 kW / 500 kVA |
| Genset Standby Power: | 440 kW / 550 kVA |
88kW 110kVA open dieselgeneratoren met 6 cilindermotor
| Genset-type: | Dieselgeneratoren van het open type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Aantal cilinders: | 6 cilinder |


