Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
Silent 84kW dieselgeneratoren Cummins dieselgeneratoren met DEIF-controller voor continu gebruik
| Type: | Open / stil type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
500KVA Cummins Diesel motor generator met geluidsdichte Canopy Cummins 400kw generator
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
210 kW industriële dieselgenerator voor noodgevallen 60 Hz dieselgenerator voor industriële energievoorziening
| Producten: | Cummins-Diesel Generators |
|---|---|
| Type Genset: | Stilte. |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
55KW Cummins standby diesel generatoren met elektrische start 50KW voor standby bronnen
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
500 kW Cummins industriële generatoren 550 kW Cummins motor Stamford alternator
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
310kw stille dieseldesegenerator voor landbouwveld
| Productie: | Cummins Stille Genset |
|---|---|
| Krachtbereiken: | 20 kVA - 1500 kVA |
| Fequency: | 50Hz of 60HZ |
3 fase Cummins generator met open / stil / mobiele generator tot 1500kVA
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen / Meccalte |
| Vermogen: | 20 kVA--1500 kVA |
60Hz Cummins 3-fase dieselgenerator 25kVA-1500kVA
| Garantie: | 18 Maanden |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
60Hz Cummins aangedreven generator 220V 240V 440V 460V met Stamford alternator
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Genset-type: | Stil / superstil type |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
25 kVA-2500 kVA 60 Hz Cummins Diesel Power Generators
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
| Motormerk: | Cummins |


