Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
Maritieme dieselgenerator 150kW Weichai Maritieme dieselgenerator met zeewaterverwarmingswisselaar
| product: | Mariene diesel generator |
|---|---|
| Gebruik: | Maritiem gebruik |
| Frequentie: | 50 Hz |
Isuzu diesel generator 30kVA stille diesel generator met kopie Denyo geluidsdichte luifel
| Producten: | Isuzu dieselgeneratorset |
|---|---|
| Type Genset: | Geluiddicht type |
| Spanning: | 440V//415V/400V/380V/230V/220V/110V |
28kVA Isuzu stille dieselgenerator Standby 22kW Isuzu generator voor noodstroom
| Producten: | 28kVA Isuzu stille dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stil gesloten |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Containerstil 1000kW generator Yuchai dieselgeneratoren met 6-cilinder V-type dieselmotor
| Type: | Container van 20 voet stil type |
|---|---|
| Productnaam: | YUCHAI-diesel generator |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
72kW 89kVA 3-fase Weichai Diesel Generator 380V Voor stroombron
| Type: | Diesel generator |
|---|---|
| Brandnaam: | Weichaimotor |
| Nominaal vermogen: | 65 kW / 81 kVA |
Premium Weichai Diesel Generator 50Hz 1500 tpm 45kVA
| Brandstofverbruik: | 230 g/kw.h |
|---|---|
| Type: | Diesel generator |
| Geluidsniveau: | 68Db (a) |
Diesel van 38kva Weichai Generator
| Brandnaam: | WEICHAI |
|---|---|
| Type: | Diesel generator |
| Geluidsniveau: | 68Db (a) |
50Hz Frequentie Open Type Diesel Generatoren 110kW Diesel DG Generator Met ATS
| Genset-type: | Dieselgeneratoren van het open type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Onderhoud: | Rustig aan. |
50Hz 380V 40kW 50kVA open dieselgenerator set diesel standby generator
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Koelmethode: | Watergekoeld |
| Genset-type: | Dieselgeneratoren van het open type |
Stil gesloten dieselgenerator 55kw Prime voor ononderbroken stroomvoorziening
| Type Genset: | Stil gesloten Genset |
|---|---|
| Eerste Output: | 55 kW |
| Standby-uitgang: | 61KW |


