Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
CCEC Cummins Industriële Generator
| Producten: | 800 kW Cummins Diesel Genset |
|---|---|
| Eerste Output: | 800 kW / 1000 kVA |
| Reserveoutput: | 880 kW / 1100 kVA |
CKD-type Dieselgeneratoren van open type
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Genset Stand-by uitgang: | 60 kW / 80 kVA |
| Aantal cilinders: | 6 cilinder |
Geluidsdichte 320kW Cummins generator silent Cummins diesel generator voor continue stroom
| Type: | Geluiddicht type |
|---|---|
| Producten: | Cummins-Diesel Genset |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
Stil dieselgenerator 30 kW Isuzu dieselgenerator met geïntegreerde brandstoftank
| Type Genset: | Stil / Super stil |
|---|---|
| Producten: | Isuzu Diesel Generator |
| Eerste Output: | 30 kW / 38 kVA |
50kVA 60kVA 40kW 48kW open frame dieselegeneratoren met Smartgen ATS-controller
| Producten: | Dieselgeneratoren van het open type |
|---|---|
| Motormerk: | DCEC Cummins |
| Alternatormerk: | Overgenomen Stamford. |
Stil 619kVA Yuchai Diesel Generator met 6 cilinder watergekoelde motor back-up gebruik
| Producten: | YUCHAI-diesel generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
Baudouin 80kW stille diesel generator set met 72dba geluidsdichte luifel voor industrieel gebruik
| Type: | Stil type |
|---|---|
| Productnaam: | Baudouin-dieselgenerator |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Openframe Diesel Generator 1250kVA Weichai Diesel Generator Met Borstloze Alternator
| Producten: | weichai Diesel Generator |
|---|---|
| Type Genset: | Open-kader |
| Frequentie: | 50 Hz / 380 V |
Chinese dieselgenerator 35kW ultra stille industriële dieselgenerator met FAWDE-motor
| Producten: | Industriële Diesel Generator |
|---|---|
| Type: | Stil of zeer stil |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
13KVA-375KVA Prime Ricardo Diesel Generatoren
| Producten: | Diesel van Ricardo generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 400 / 230V |


