Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
Heavy Duty 1200kW dieselgeneratoren Cummins dieselgeneratoren voor industriële reserve-energie
| Type: | Open type |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Versnelling: | 1500 rpm |
1340kW Cummins Diesel Generator met 40ft container Canopy aangedreven door CCEC KTA50-G15X
| Genset-type: | 40ft Container Silent Genset |
|---|---|
| Eerste Output: | 1340 kW / 1675 kVA |
| Motormodel: | Cummins KTA50-G15X |
Watergekoelde Cummins Diesel Generators 35kW 40kVA Gen Power Diesel Generator
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
50HZ 150KVA 120KW Cummins Diesel Generatoren, Cummins Genset Generator
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
200kW zware Cummins dieselgeneratoren 275kVA 220kW Prime 250kVA
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
Geluidsdichte 500kVA Cummins Diesel Generator 400kW primaire stroom voor noodstroom
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Motormerk: | Cummins |
Zware 20kVA 22kVA Cummins Diesel Generator Set
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
Stamford Cummins Diesel Generatoren 50HZ 380V 30kVA 24kW
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
280KW 350KVA Cummins Diesel Generatoren Watergekoeld
| Productsoort: | diesel generators |
|---|---|
| Onderhoud: | Rustig aan. |
| Koelsysteem: | Watergekoeld |
400 KVA 440 KVA Cummins Diesel Generatoren
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Geluidsniveau: | Laag |
| Startsysteem: | Elektrisch/handboek |


