Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
YTO-generatoren van 24 kW, 3-cilinder-generatoren met geluiddicht omheind luifel voor buitengebruik
| Productnaam: | YTO Dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Motormerk: | YTO |
Stemloze generator 50 kW stilstaande dg-set voor noodvoorziening thuis
| Type: | Stom type generator |
|---|---|
| Eerste macht: | 50 kW / 63 kVA |
| Stand-by vermogen: | 55 kW / 69 kVA |
Watergekoelde FAWDE Genset stille energiegeneratoren met 4-cilinder 6-cilindermotor
| Naam van het product: | Stille stroomgenerator |
|---|---|
| Motormerk: | FAWDE |
| motoroutput: | Maximaal 19 kW tot 385 kW |
Trusted Power Solutions 28kVA Perkins industriële generator
| Producten: | 28 kVA Perkins Diesel Generator |
|---|---|
| Rate Output: | 28kVA |
| Reserveoutput: | 30KVA |
Eenfasige 38kW yangdong-generator met 60Hz-generator met luifel voor noodgebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Productnaam: | Yangdong Diesel Generator |
| Frequentie: | 60 Hz |
40 kW Ricardo motor generator
| Producten: | Weifang Ricardo Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
Stand-by 231kVA Diesel lage geluidsspanning generator met afstandsbediening Industrial Genset RS485
| Genset-type: | Stil DG Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Fase: | 3 fase / 4 draad |
Dieselgeneratoren van 22 kW voor industriële back-upvermogen 28 kVA / 30 kVA
| Verpakking Details: | Rekfilm verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 10 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
85kVA Diesel back-up generator Weifang Ricardo Diesel standby generator
| Producten: | Weifang Ricardo Generator |
|---|---|
| Gebruik: | Back-upvermogen |
| Frequentie: | 50 Hz |
Superzwakke generator Perkins 100 Kva met borstelloze AC-alternator
| Frequentie: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Motormerk: | Perkins |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Meccalte / Tecgen |


