Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
Driefasige back-upgenerator geluidsdichte dieselmotorgenerator 37kVA prime 41kVA standby
| Producten: | reservegenerator |
|---|---|
| Type eenheid: | geluiddicht |
| HS-code: | 8502110000 |
Chinese dieselmotor-generator Yangdong Genset met een enkele fase en driefasen-uitgang
| Type: | Open, stil, superstil, type aanhangwagen |
|---|---|
| Motormerk: | Yangdong |
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
Continu eenfasige stille generatorset stille dieselgeneratorset 21kVA met brandstoftank van 850L
| Genset-type: | geluiddicht |
|---|---|
| Motormerk: | - Issuzu. |
| Motormodel: | JE493DB-04 |
80kW 100kVA SDEC Generatoren Continu Running China Motor Genset
| Producten: | 100kVA SDEC China Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 415 / 240V |
50 Hz trailer type Perkins industriële generator
| Producten: | Perkins Trailer Type Genset |
|---|---|
| Genset-uitgang: | 135KVA |
| Frequentie: | 50 Hz |
China motorgeneratoren SDEC-generatoren tot 800 kW voor ononderbroken stroomvoorziening
| Type: | Open, stil, superstil, type aanhangwagen |
|---|---|
| Motormerk: | SDEC |
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
ATS uitgerust met stille energiegeneratoren door DCEC watergekoelde dieselmotor noodgebruik
| Rate Output Genset: | 400KVA |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Fase: | 3 fase / 4 draad |
32kW Yangdong Genset Silent Diesel Genset Met AMF Functie Voor Auto Start
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | Fase 3 |
| Frequentie: | 60 Hz |
660kW Dieselmotorgenerator 1800 tpm Dieselgenerator met 6-cilinder dieselmotor
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Nominale snelheid: | 1800rpm |
| Genset-type: | Open type |
Standby 28kW Diesel Genset elektrische generator met 63A ATS ingebouwd voor automatische werking
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC enkelfasige of driefasige |
| Frequentie: | 50 Hz |


