Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
Cummins Diesel Generatoren Cummins Genset Bereik van 21kVA tot 1500kVA
| Producten: | Cummins Diesel Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 220/230/240//380/400/415V |
385kva Genset open type voor landbouwmachines voor rijstmolen
| Uitvoertype: | AC drie fase |
|---|---|
| Genset-type: | Open-type |
| Genset-uitgang: | 308 kW / 385 kVA |
60Hz 20kW Silent genset silent Cummins generator met 100A ATS box voor residentiële back-up power
| Type: | Stil / mobiel type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
Diesel 27kW Power Genset stille krachtgenerator aangedreven door Baudouin Dieselmotor met luifel
| Producten: | Baudouin-dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Ricardo 100kVA standby generatoren stille generatoren met 4 cilinder dieselmotor voor back-up gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Producten: | Diesel van Ricardo generator |
| Frequentie: | 50 Hz |
Geluidsdichte 60 kW elektrische generator Cummins generator set voor commerciële energieopwekking
| Type: | Stil type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
60Hz 72kW stroomgenerator stil stroomgenerator aangedreven door Cummins motor met geïntegreerde brandstoftank
| Type: | Open / stil type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
36 kVA dieselmotorgenerator met een nominale frequentie van 50 Hz voor industriële energieoplossingen
| Brandstofverbruik: | 230 g/kw.h |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 68Db (a) |
| Brandnaam: | WEICHAI |
Driefasige 15kW Genset Baudouin Generator met geluidsdichte luifel voor buitengebruik
| Producten: | Baudouin-dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |


