Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
Ricardo dieselmotorgenerator 20kW Ricardo dieselmotor generator zwijgzaam met 63A ATS Box
| Producten: | Ricardo Dieselmotor Generator |
|---|---|
| Type eenheid: | Gezwaaid. |
| Eerste macht: | 20 kW |
Stand-by 53 kW Yuchai diesel-aangedreven generator energieopwekking voor commerciële gebouwen
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Spanning: | 480V//440V/230V/220V/ 208V/110V |
600 kVA stille elektrische generatoren 50 Hz stille generator met AMF25 AMF functie Controller
| Genset-type: | Stil DG Genset |
|---|---|
| Rate Output Genset: | 480 kW / 600 kVA |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
60 Hz diesel back-up generator 26kVA diesel aangedreven generator met regenbestendige luifel
| Type: | Geruisloos, stil |
|---|---|
| Gebruik: | Diesel back-up generator |
| Frequentie: | 60 Hz |
Stand-by 47kVA Yuchai dieselmotor generator met geluiddichte overkapping
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Spanning: | 480V//440V/230V/220V/ 208V/110V |
Driefasige ISUZU diesel generator stille generator met JX ISUZU dieselmotor
| Type: | Stil, super stil, trailer |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormerk: | JX ISUZU |
280kW Yuchai Power Generator Stil Diesel Genset Met Chinese Diesel Motor 1500rpm
| Genset-type: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
3 cilinder 42 kW Perkins generator stille generatorset met ingebouwde ATS voor automatische start
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Volatge: | 110/120/127/208/220/230/240/480V |
60Hz diesel generator 22kW Chinese dieselmotor generator voor noodgebruik
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Koelmethode: | Watergekoeld |


