Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
25kVA watergekoelde industriële generatoren
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
|---|---|
| Rate Output Genset: | 20 kW / 25 kVA |
| Geluidsniveau: | 70dB ((A) @ 7m |
Perkins 28kW generator set 60Hz Perkins generator set met geluidsdichte luifel motor oorsprong India
| Type: | Open / stil type |
|---|---|
| Productnaam: | PERKINS Diesel Generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
Chinese motor 60kVA Genset stille gesloten generator aangedreven door YTO voor buitengebruik
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Open / stil / mobiel / super stil type |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |
100kW Yuchai Generator Silent Enclosed Genset met borstelloze alternator voor back-up stroom
| Naam van het product: | YUCHAI-diesel generator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Uitvoertype: | 3 fase, 4 draad |
Geluidsdichte stille elektriciteitsgeneratoren 24 kW 30 kVA Deutz Dieselmotor Genset
| Controlepaneel: | L2050 x W900 x H1250 mm |
|---|---|
| Afmetingen: | Verschillend |
| Motor: | Deutz |
35kVA Baudouin-energiegenerator 28kW dieselmotorgenerator voor continue werking
| Producten: | Baudouin-energiegenerator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 440V//415V/400V/380V/230V/220V/110V |
9kVA 10kVA back-up dieselmotor standby Genset aangedreven door Yangdong motor
| Producten: | Yangdong standby generator |
|---|---|
| Output: | 9 kVA - 11 kVA |
| Frequentie: | 50 Hz |
500 kW SDEC-generatoren
| Producten: | SDEC-Diesel Genset |
|---|---|
| tariefmacht: | 500 kW / 625 kVA |
| Maximale kracht: | 550 kW / 688 kVA |
Stil 43kW Perkins Generator 1800rpm diesel motor generator met open / stil type optie
| Type: | Open / stil type |
|---|---|
| Productnaam: | PERKINS Diesel Generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
150kVA SDEC-generatoren SC7H205D2 China Generating Set 120kW Continu Power Generator
| Producten: | Open type Diesel Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 415 / 240V |


