Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
475kVA Cummins stille buitengenerator geruisloos geluidsdicht
| Producten: | Cummins Outdoor Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
Geluidsdicht 470kW China gemaakt generator Cummins generator met geluidsdicht / weerbestendige luifel
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Gebruik: | Gemeenschappelijke eenheden, stand-by-eenheid, noodpersoneel |
| Uitvoertype: | AC fase 3 |
50Hz 525kVA stille elektriciteitsgeneratoren aangedreven door watergekoelde dieselmotor koppel met wisselstroomalternator
| Alternatormerk: | Leroy Somer / Stamford / Tecgen |
|---|---|
| Rate Output Genset: | 400KVA |
| Controller: | Deepsea / Smartgen / ComAp |
85 kW stille elektriciteitsgeneratoren met 160a muur gemonteerde automatische overdrachtsschakelaar voor back-up
| Genset Output Prime: | 85Kw |
|---|---|
| Genset Output Standby: | 94kw |
| Type: | geluiddicht |
640kW Container stille generator stille Cummins-generator voor noodstroomgebruik bij banken
| Genset Naam: | ISO Container Silent Genset |
|---|---|
| stille luifel: | Standaard 20ft Container Canopy |
| Frequentie: | 50 Hz |
15kVA 25kVA 30kVA Yangdong Genset Silent Voor thuisbedrijf Commercieel gebruik
| Startsysteem: | Elektrisch/handboek |
|---|---|
| Koelsysteem: | Watergekoeld |
| Kracht: | 7-80 kW |
Yuchai-generator 200 kW dieselstandby-generator met ATS voor industriële installaties
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Gebruiksvoorwaarden: | Grondgebruik |
| Frequentie: | 60 Hz |
60 Hz 3 fase stille generator
| Rate Output Genset: | 400KVA |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
Elektrische dieselkracht mobiele trailergenerator met Perkins Cummins-motor
| Motormerk: | Cummins / Perkins |
|---|---|
| Frequentie: | 50Hz/60Hz |
| merk controleur: | Smartgen / Deepsea / Deif |
21kW Yangdong diesel stille generator 60Hz China generatorset met onderhoudsvrije batterij
| Type: | Open / stil type |
|---|---|
| Productnaam: | Yangdong Diesel Generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |


