Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
Stil / superstil dieselgenerator van het type ingesteld tot 2 jaar of 2000 uur
| Geluidsniveau: | Zo laag als 65 DB (((A) |
|---|---|
| Garantie: | Tot 2 jaar of 2000 uur |
| Genset-type: | Stil / superstil type |
50HZ Cumins Dg Set 23KVA 28KVA 40KVA Stil type
| Vermogen: | 20 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
50Hz 3 fase stil Genset 55KW 69kVA voor een consistente stroomvoorziening
| Type: | Diesel generator |
|---|---|
| Brandnaam: | WEICHAI |
| Nominale frequentie: | 50 Hz |
Backup 50kW generator Ricardomotoren met geluidsdichte omhulsel
| Type: | Stil type |
|---|---|
| Productnaam: | Diesel van Ricardo generatorreeks |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
Cummins 100kW/110kW Genset TG138C/TG138CS/TG151C/TG151CS 6BTAA5.9-G2 Motor
| Output: | 125 kVA / 138 kVA |
|---|---|
| Producten: | Cummins-generators |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
63kVA JX Isuzu Diesel stille generator 60Hz Met JX Isuzu motor voor continu gebruik
| Alternator: | Brushless type wisselstroomalternator |
|---|---|
| Stand-by Genset-vermogen: | 69 kVA / 50 kW |
| Motormodel: | JX ISUZU JE493ZLDC-01 |
Stil 110kVA Power Genset FAWDE Generator Set met ComAp AMF20 voor automatische start
| Producten: | FAWDE-GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Silent |
| Frequentie: | 50 Hz |
1500 rpm 12kW SDEC Genset China Generator met stille afgesloten luifel voor back-up-energiegebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC 1 fase of 3 fase |
| Frequentie: | 50 Hz |
1800 rpm 20kW Silent Genset Super Silent Weichai Generator Standby Voor commerciële gebouwen
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC 3-fase of 1-fase |
| Frequentie: | 60 Hz |
1640kW Standby Perkins Power Genset Open type Genset Voor gebouw back-up power
| Type: | Open type |
|---|---|
| Producten: | Perkins Diesel Power Genset |
| Frequentie: | 50 Hz |


