Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
50Hz 380V 40kW 50kVA open dieselgenerator set diesel standby generator
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Koelmethode: | Watergekoeld |
| Genset-type: | Dieselgeneratoren van het open type |
15KVA 20KVA 25KVA 30KVA FAWDE Chinese elektriciteitsgeneratoren voor thuisgebruik 50Hz 60Hz
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Brandstoftype: | Diesel |
| Geluidsniveau: | Laag |
15 KVA tot 400 KVA Chinese dieselgeneratoren 50HZ Fawde dieselgenerator met digitaal bedieningspaneel
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Spanning: | 220-440v |
| Efficiëntie: | Hoog |
Stil gesloten dieselgenerator 55kw Prime voor ononderbroken stroomvoorziening
| Type Genset: | Stil gesloten Genset |
|---|---|
| Eerste Output: | 55 kW |
| Standby-uitgang: | 61KW |
50hz stille dieselgenerator 352kva voor back-up stroom
| Type: | Stille Diesel Generator |
|---|---|
| Vermogensbereik: | 289 kVA - 1125 kVA |
| Motormerk: | VMAN |
22kW stille diesel generator aangedreven door Y495D diesel motor met chassis basis brandstoftank
| Gebruiksvoorwaarden: | Grondgebruik en back-up |
|---|---|
| Genset-type: | Stil gesloten |
| Frequentie: | 50 Hz |
196kW 60Hz Diesel Generator met 300A ingebouwd in ATS
| Landgebruik Type eenheid: | Automatisering met lage geluidsdruk |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Spanning: | 480V |
360kW Open Frame Diesel Generator Genset Met AMF / RS485 Communicatie Functies
| Producten: | Deutz Diesel Generator |
|---|---|
| Toepassing: | De bouw van de het hotelfabriek van de Indurstybank |
| Type alternator: | Brushless, zelfopwekkend |
660kW Dieselmotorgenerator 1800 tpm Dieselgenerator met 6-cilinder dieselmotor
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Nominale snelheid: | 1800rpm |
| Genset-type: | Open type |


