Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
35kVA Duetz Diesel Generator met 100A ingebouwde automatische overdrachtsschakelaar 28kW watergekoeld
| Producten: | Deutz Diesel Generatorreeks |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Volatge: | 208 /120V |
Silent 225kVA elektrische Perkins dieselgeneratoren met watergekoelde motor
| Vermogen: | 180 kW / 225 kVA |
|---|---|
| Geluidsniveau: | ≤68dB (A) |
| Frequentie: | 50 Hz |
Superzwakke generator Perkins 100 Kva met borstelloze AC-alternator
| Frequentie: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Motormerk: | Perkins |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Meccalte / Tecgen |
50Hz Frequentie Perkins Diesel Generatoren Super stil 80kVA Door watergekoelde Diesel Motor
| Motormerk: | Perkins |
|---|---|
| Frequentie: | 50/60 Hz |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Meccalte / Tecgen |
36 kVA dieselmotorgenerator met een nominale frequentie van 50 Hz voor industriële energieoplossingen
| Brandstofverbruik: | 230 g/kw.h |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 68Db (a) |
| Brandnaam: | WEICHAI |
72kW 89kVA 3-fase Weichai Diesel Generator 380V Voor stroombron
| Type: | Diesel generator |
|---|---|
| Brandnaam: | Weichaimotor |
| Nominaal vermogen: | 65 kW / 81 kVA |
50Hz 3 fase stil Genset 55KW 69kVA voor een consistente stroomvoorziening
| Type: | Diesel generator |
|---|---|
| Brandnaam: | WEICHAI |
| Nominale frequentie: | 50 Hz |
Premium Weichai Diesel Generator 50Hz 1500 tpm 45kVA
| Brandstofverbruik: | 230 g/kw.h |
|---|---|
| Type: | Diesel generator |
| Geluidsniveau: | 68Db (a) |
Diesel van 38kva Weichai Generator
| Brandnaam: | WEICHAI |
|---|---|
| Type: | Diesel generator |
| Geluidsniveau: | 68Db (a) |
50Hz Frequentie Open Type Diesel Generatoren 110kW Diesel DG Generator Met ATS
| Genset-type: | Dieselgeneratoren van het open type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Onderhoud: | Rustig aan. |


