Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
Prime 20kVA Deutz Diesel Generatoren met weerbestendige geluidsdichte
| Alternatormerk: | Marathon |
|---|---|
| Controller: | Diepe Zee/Smartgen |
| Koelsysteem: | Water |
Geluidsdichte stille elektriciteitsgeneratoren 24 kW 30 kVA Deutz Dieselmotor Genset
| Controlepaneel: | L2050 x W900 x H1250 mm |
|---|---|
| Afmetingen: | Verschillend |
| Motor: | Deutz |
28kVA China Diesel Motor Merk 22kW SDEC 25kva Diesel Generator
| Controlesysteem: | Smartgen/Diepzee/ComAp |
|---|---|
| Koelmethode: | Met water gekoeld |
| Afmetingen: | L1650 X W800 X H950MM |
9kW dieselgenerator voor de scheepvaart met zeewaterpomp koelsysteem USE
| Productie: | Mariene diesel generator |
|---|---|
| Eerste Output: | 9 kW / 11 kVA |
| Frequentie: | 50 Hz |
9kVA 10kVA back-up dieselmotor standby Genset aangedreven door Yangdong motor
| Producten: | Yangdong standby generator |
|---|---|
| Output: | 9 kVA - 11 kVA |
| Frequentie: | 50 Hz |
500 kW SDEC-generatoren
| Producten: | SDEC-Diesel Genset |
|---|---|
| tariefmacht: | 500 kW / 625 kVA |
| Maximale kracht: | 550 kW / 688 kVA |
150kVA SDEC-generatoren SC7H205D2 China Generating Set 120kW Continu Power Generator
| Producten: | Open type Diesel Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 415 / 240V |
80kW 100kVA SDEC Generatoren Continu Running China Motor Genset
| Producten: | 100kVA SDEC China Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 415 / 240V |
40 kW Ricardo motor generator
| Producten: | Weifang Ricardo Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
50 Hz trailer type Perkins industriële generator
| Producten: | Perkins Trailer Type Genset |
|---|---|
| Genset-uitgang: | 135KVA |
| Frequentie: | 50 Hz |


