Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
Geluidsdichte Perkins dieselgeneratoren
| Producten: | perkins geluiddichte generator |
|---|---|
| Genset-uitgang: | 75 kVA / 90 kVA |
| Frequentie: | 60 Hz |
Trusted Power Solutions 28kVA Perkins industriële generator
| Producten: | 28 kVA Perkins Diesel Generator |
|---|---|
| Rate Output: | 28kVA |
| Reserveoutput: | 30KVA |
52kW Perkins Diesel Generators Coupled Met Stamford Borstelloze Alternator
| Producten: | Perkins generator set |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| snelheid: | 500 rpm |
20kVA Perkins Diesel Generatoren 16kW Couple Met Stamford Borstelloze Alternator
| Producten: | Perkins Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| snelheid: | 500 rpm |
12kW Continu Running Perkins Diesel Generatoren Met Stamford Borstelloze Alternator Weerbestendige geluiddichte
| Producten: | perkins stille genset |
|---|---|
| Gebruik: | ononderbroken stroomvoorziening |
| Certificaat: | CE/ISO/SGS/Soncap/Saso |
48kVA Deutz Diesel Generatoren 38kW 3 Fase 60Hz Open Type
| Producten: | Deutz Diesel Generator |
|---|---|
| Genset Output Prime: | 38 kW / 48 kVA |
| Genset-uitgang: | 42 kW / 52 kVA |
50kVA 40kW Deutz Diesel Generator Set Back Up Generator
| Producten: | Deutz Diesel Generator |
|---|---|
| Genset Output Prime: | 40 kW / 50 kVA |
| Genset-uitgang: | 44 kW / 55 kVA |
70 kVA 77 kVA Deutz motor Industrieel dieseldesegenerator Stand-by-energiegenerator
| Producten: | Deutz-generator van stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Volatge: | 208/120V |
Kleine Deutz stille dieselgenerator 20kW Ononderbroken koppel met Leroy Somer alternator
| Producten: | Deutz-generator van stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Volatge: | 208 /120V |
30kVA kleine stille Deutz dieselegeneratoren met een hoog rendement 3 fase
| Producten: | Kleine stille dieselgenerator van Deutz |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Volatge: | 400 / 230 V |


