Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
Stil 619kVA Yuchai Diesel Generator met 6 cilinder watergekoelde motor back-up gebruik
| Producten: | YUCHAI-diesel generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
geluiddichte 688kVA Genset Yuchai Generator Set met 1000a circuit breaker voor industrieel gebruik
| Producten: | YUCHAI-diesel generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
Driefasige 15kW Genset Baudouin Generator met geluidsdichte luifel voor buitengebruik
| Producten: | Baudouin-dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Diesel 27kW Power Genset stille krachtgenerator aangedreven door Baudouin Dieselmotor met luifel
| Producten: | Baudouin-dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Containerstil 1000kW generator Yuchai dieselgeneratoren met 6-cilinder V-type dieselmotor
| Type: | Container van 20 voet stil type |
|---|---|
| Productnaam: | YUCHAI-diesel generator |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Baudouin 80kW stille diesel generator set met 72dba geluidsdichte luifel voor industrieel gebruik
| Type: | Stil type |
|---|---|
| Productnaam: | Baudouin-dieselgenerator |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Backup 50kW generator Ricardomotoren met geluidsdichte omhulsel
| Type: | Stil type |
|---|---|
| Productnaam: | Diesel van Ricardo generatorreeks |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
Perkins 28kW generator set 60Hz Perkins generator set met geluidsdichte luifel motor oorsprong India
| Type: | Open / stil type |
|---|---|
| Productnaam: | PERKINS Diesel Generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
21kW Yangdong diesel stille generator 60Hz China generatorset met onderhoudsvrije batterij
| Type: | Open / stil type |
|---|---|
| Productnaam: | Yangdong Diesel Generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
Elektrische 15kva Perkins generator met oorsprong Stamford borstelloze alternator
| Verpakking Details: | Rekfilm verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |


